26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020 " /> Zakończenie Roku Szkolnego 2019-2020
 

Zakończenie Roku Szkolnego 2019-2020

2020-06-29
26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020

Nie był to z pewnością typowy rok szkolny, a więc i uroczystości zakończenia roku szkolnego nie były takie jak zwykle. Z uwagi na czasowe ograniczenie funkcjonowania placówek oświatowych spowodowane zagrożeniem koronawirusem zakończenie roku szkolnego  odbyło się w nieco zmienionej formie.

Uczniowie  klas 0–III spotkali  się na boisku szkolnym przed budynkiem  szkoły w Dobieszewie, natomiast uczniowie klas IV–VIII na boisku szkolnym przed budynkiem szkoły  w Chwaliszewie.

Uczniowie spotkali się z sobą tylko w małych grupach/klasach zgodnie z ustalonym harmonogramem i zasadami, mającymi zapewnić bezpieczeństwo w czasie rozdawania świadectw.

Dzień zakończenia roku szkolnego to również okazja do wyróżnienia tych uczniów, którzy  uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

Nagrody otrzymali:

Nagroda Burmistrza:  Nikola Koralewska

Nagroda Dyrektora: Marcelina Woźniak, Kamil Urbaniak

Nagroda Specjalna: Jakub Pioterek, Nadia Hudzińska, Radosław Woźniak

Pomimo, że nauka odbywała się zdalnie i nie widzieliśmy się bezpośrednio, to nie przeszkadzało nam pracować w ciekawy sposób, mierzyć się z nowymi  wyzwaniami, zdobywać nowe umiejętności i osiągać jak najlepsze wyniki w nauce.  Niektóre efekty pracy zdalnej można zobaczyć w galerii zdjęć.                       

Wszystkim życzymy cudownych i bezpiecznych wakacji

Liczymy, że spotkamy się w szkole 1 września

Powrót do listy aktualności