W dniu 10.05 2016 r. na boisku w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie odbyły się zawody Trójboju Lekkoatletycznego Szkół Podstawowych dla klas IV i młodszych.

" /> Trójbój LA w Palmierowie

Trójbój LA w Palmierowie

2016-05-14

Do zawodów przystąpiły drużyny z 6. szkół podstawowych z Gminy Kcynia: SP Kcynia, SP Mycielewo, SP Dziewierzewo, SP Rozstrzębowo, SP Dobieszewo i gospodarze SP Palmierowo. Trójbój składał się z trzech konkurencji: biegu na 60 metrów, skoku w dal i rzutu piłeczką palantową. Przeprowadzony był w kategoriach dziewcząt i chłopców. Z naszej reprezentacji srebrny medal w rzucie piłeczką palantową zdobył Kacper Wąs.

Po dodaniu wszystkich punktów zdobytych w poszczególnych konkurencjach w końcowej klasyfikacji nasze dziewczęta wywalczyły VI miejsce, a chłopcy wywalczyli II miejsce.

Skład naszej drużyny: Koralewska Nikola, Woźniak Zuzanna, Woźniak Marcelina, Gaszyńska Lidka, Drabik Alicja, Karaś Zuzanna, Woźniak Oliwier, Kuźba Damian, Kutka Wiktor, Wąs Kacper, Goliński Karol i Pioterek Wojciech.

Drużynę do zawodów przygotowała pani Urszula Bączkowska.

Wręczenie medali i dyplomów dokonała Jadwiga Olszak - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.