Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęliśmy w formie stacjonarnej, co oznacza, że od 1 września zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze są prowadzone w budynkach szkolnych.

" /> Szkoła widziana oczami uczniów w okresie pandemii koronawirusa
 

Szkoła widziana oczami uczniów w okresie pandemii koronawirusa

2020-10-06

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęliśmy w formie stacjonarnej, co oznacza, że od 1 września zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze są prowadzone w budynkach szkolnych.

Uczniowie w wyznaczonych salach wspólnie ze swoimi wychowawcami powitali rok szkolny 2020/2021. Dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni, plakaty przypominające o zachowaniu dystansu społecznego i zasadach bezpiecznego zachowania, maseczki na twarzach i skrywane pod nimi uśmiechy, które świadczyły o tym, że tęsknota za szkołą nie była tylko deklaracją bez pokrycia.

Aby powrót do stacjonarnej formy nauki był jak najmniej stresujący opracowane zostały szczegółowe procedury zachowań w sytuacjach szkolnych.

W celu pogłębienia wiedzy na temat zasad przestrzegania procedur, bezpiecznego przebywania na terenie szkoły oraz jak postrzegają szkołę w aktualnej sytuacji epidemiologicznej uczniowie klasy IV i V  na lekcji plastyki wyraziły swoje uczucia poprzez prace plastyczne.

Martyna Stanisławczyk, Wojciech Boncel, Wiktor Strychalski oraz Gracjan Woźniak pod czujnym okiem p. Eweliny Cieżak Iwińskiej wykonali prace nt. „Szkoła widziana oczami uczniów w okresie pandemii koronawirusa”.

Uczniowie poprzez prace plastyczne mieli okazję nie tylko pogłębiać wiedzę ale również kształtować wyobraźnię oraz rozwijać kreatywność i uzdolnienia plastyczne.

Dziękujemy za wszystkie wspaniałe prace!

Galeria zdjęć

Powrót do listy aktualności