Rozkład jazdy autobusu w dniu 14. października 2021 r.

2021-10-13

Trasa nr 4  Kcynia- Dobieszewo , Dobieszewo- Kcynia  obowiązująca w czwartek 14.10.2021 r. - DEN




Nr trasy

4


L.p.

Nazwa miejscowości/przystanku

Godzina przyjazdu

na przystanek


1.

Kcynia

6.30

2.

Sierniki

6.37

3.

Chwaliszewo

6.42

4.

Rozpętek

6.52

5.

Dobieszewko (PKS)

6.57

6.

Dobieszewo (Kutka)

7.00

7.

Dobieszewo (SP)

7.02

8.

Dobieszewo (PKS)

7.04

9.

Słupowa

7.09

10.

Chwaliszewo

7.14

11.

Chwaliszewo

7.15

12.

Słupowa

7.19

13.

Dobieszewo (SP)

7.27

14.

Dobieszewo (SP odjazd)

10.10

15.

Dobieszewko (PKS)

10.18

16.

Rozpętek II

10.33

17.

Słupowa

10.42

18.

Chwaliszewo

10.44

19.

Sierniki

10.49

20.

Chwaliszewo

10.54

21.

Chwaliszewo (odjazd)

11.00

22.

Sierniki

11.05

23.

Słupowa

11.13

24.

Dobieszewo ( Kutka)

11.16

25.

Dobieszewo (PKS)

11.19

26.

Dobieszewo ( SP)

11.23

27.

Dobieszewko (PKS)

11.30

28.

Rozpętek II

11.35

29.

Grocholin

11.40

30.

Kcynia ( PKS)

11.48

31.

Kcynia ( GS)

11.53


Powrót do listy aktualności