Rozkład jazdy autobusów podczas
rekolekcji (
28, 29 marca) - trasa nr 4
Trasa nr 4 Kcynia- Dobieszewo , Dobieszewo- Kcynia
obowiązująca w poniedziałek , wtorek ( 28.03.2022 -29.03.
2022 r. - Rekolekcje)
-
|
Nr trasy
|
4
|
|
L.p.
|
Nazwa miejscowości/przystanku
|
Godzina przyjazdu
na przystanek
|
1.
|
Kcynia
|
6.30
|
2.
|
Sierniki
|
6.37
|
3.
|
Chwaliszewo
|
6.42
|
4.
|
Rozpętek
|
6.52
|
5.
|
Dobieszewko
(PKS)
|
6.57
|
6.
|
Dobieszewo
(Kutka)
|
7.00
|
7.
|
Dobieszewo
(SP)
|
7.02
|
8.
|
Dobieszewo
(PKS)
|
7.04
|
9.
|
Słupowa
|
7.09
|
10.
|
Chwaliszewo
|
7.14
|
11.
|
Chwaliszewo
(odjazd)
|
7.15
|
12.
|
Słupowa
|
7.19
|
13.
|
Dobieszewo
(SP)
|
7.27
|
16.
|
Chwaliszewo
(odjazd kl.4-7 )
|
9.10
|
17.
|
Słupowa
|
9.13
|
18.
|
Dobieszewo
(Kutka)
|
9.17
|
19.
|
Dobieszewo
(PKS)
|
9.19
|
20.
|
Dobieszewo
(SP kl. 0-3 )
|
9.20
|
21.
|
Dobieszewko
(PKS)
|
9.28
|
22.
|
Rozpętek II
|
9.33
|
23.
|
Słupowa
|
9.42
|
24.
|
Chwaliszewo
|
9.44
|
25.
|
Sierniki
|
9.49
|
26.
|
Chwaliszewo
(postój)
|
9.54
|
27.
|
Chwaliszewo
(odjazd kl. 8 )
|
11.10
|
28.
|
Słupowa
|
11.13
|
29.
|
Dobieszewo (
Kutka)
|
11.16
|
30.
|
Dobieszewo
(PKS)
|
11.19
|
31.
|
Dobieszewo (
SP)
|
11.20
|
32.
|
Dobieszewko
(PKS)
|
11.28
|
33.
|
Rozpętek II
|
11.33
|
34.
|
Grocholin
|
11.40
|
35.
|
Kcynia ( PKS)
|
11.48
|
36.
|
Kcynia ( GS)
|
11.53
|