Rozkład - autobus - rozpoczęcie roku 2022/2023

2022-08-31

Rozkład jazdy autobusu w dzień rozpoczęcia roku szkolnego


Drodzy uczniowie, szanowni rodzice przedstawiam rozkład jazdy autobusu
w dzień rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023. 
Proszę o uważne zapoznanie się z nim

Trasa nr 4     Kcynia- Dobieszewo , Dobieszewo- Kcynia

obowiązująca w czwartek 01.09.2022 r. (Rozpoczęcie Roku Szkolnego)



Nr trasy

4


L.p

Nazwa miejscowości/przystanku

Godzina przyjazdu

na przystanek


1.

Kcynia

7.05

2.

Sierniki

7.12

3.

Chwaliszewo

7.17

4.

Rozpętek

7.27

5.

Dobieszewko (PKS)

7.32

6.

Dobieszewo (Kutka)

7.34

7.

Dobieszewo (SP)

7.36

8.

Dobieszewo (PKS)

7.38

9.

Słupowa

7.45

10.

Chwaliszewo

7.47

11.

Chwaliszewo (odjazd)

9.00

12.

Sierniki

9.05

12.

Słupowa

9.13

13.

Dobieszewo (Kutka)

9.16

14.

Dobieszewo (PKS)

9.19

15.

Dobieszewo (SP)

9.22

16.

Dobieszewko (PKS)

9.29

17.

Rozpętek II

9.34

18.

Grocholin

9.42

19.

Kcynia (PKS)

9.50

20.

Kcynia (GS)

9.55

Powrót do listy aktualności